Bronzérmes a törpici női párbajtőr csapatunk!

Országos bajnoki bronzérmet szerzett a Rabi Lujza, Sütő Bori és Vadász Anna összeállítású törpici női párbajtőr csapatunk! Gratulálunk nekik és edzőjüknek, Felletár Györgynek!